Zapraszamy na szkolenie VLOS

Uprzejmie informujemy, że w dniach 17, 18 i 19 (poniedziałek, wtorek i środa) września 2018r. Aeroklub Łódzki planuje przeprowadzenie szkolenia VLOS. Do przystąpienia do szkolenia niezbędne jest zaświadczenie lekarskie dla operatorów dronów od lekarza orzecznika uprawnionego do wykonywania badań lotniczo-lekarskich oraz ubezpieczenie OC (szczegóły w zakładce – SZKOLENIA DRONOWE). Koszt szkolenia VLOS – promocja – 1100zl netto (dla członków AŁ – 1000zł netto). Informacji udziela instruktor prowadzący Wiktor Wyszywacz tel. 600316413 a wpłaty przyjmuje sekretariat AŁ. Aeroklub Łódzki zastrzega sobie prawo zmiany terminu lub odwołania szkolenia (np. warunki meteorologiczne, zbyt mała liczba chętnych). Program szkolenia teoretycznego i praktycznego oraz informacje o egzaminach państwowych znajdują się w zakładce – SZKOLENIA DRONOWE.